Słoniątko odrzucone przez matkę płakało przez pięć godzin po tym, jak po raz drugi został rozdzielony z matką. Słonica nie chciała go przyjąć, a zamiast tego spróbowała stratować. . Na szczęście już wszystko jest dobrze, słonik znalazł pomoc i udało mu się wytworzyć więź z jednym z pracowników rezerwatu. Zwierzę uspokoiło się w końcu i nawet pozwoliło się nakarmić.
Tylko niektórym ludziom
często pustym i z sercem burym
zdaje sie że zwierzę nie cierpi
jakim trzeba być gruboskórnym?
A pracownicy rezerwatu, nie wyjaśnili powodów
dlaczego matka słonica, była nieczuła do malca podchodów
A może po prostu tak się złożyło
że to słoniątko nieślubne było?
że to słoniątko nieślubne było?
Podobno matka z Polski, katolicka
nie dała dlatego "żółtkowi" cycka?:)
nie dała dlatego "żółtkowi" cycka?:)
************
"Jarosław, Jarosław!" Prezes PiS ucisza tłum:"Wiem, jak mam na imię. Są tacy, którzy są po naszej stronie, ale takie okrzyki im nie odpowiadają. Szanujmy ich. Ja wiem, jak mam na imię" - w taki sposób prezes PiS skomentował owacje i okrzyki tłumu, który skandował jego imię podczas piątkowej demonstracji pod kancelarią premiera. Kaczyński zaapelował do wiwatujących, ponieważ stwierdził, że należy szanować tych, którzy mają "inne poczucie estetyczne. Były prezes Solidarności ratował Kaczyńskiego przed deszczem. Twitter kpi: "Parasolowy"
Może mnie ktoś z państwa
dziś zechciał oświecić
skąd tyle poddaństwa
u tych prostych kmieci?
Jak na dłoni widaćkomu służą związkowe Bączki
Oni dla rządnych władzy, a nie na nasze bolączki
Pamiętacie? Niedawno był słynny Kapciowy
Teraz mamy nowego, nazwanym "parasolowy"
Normalnie to była od zawsze, Adasia Hofmanka robota
Ale preziu bał się okropnie, żeby mu ptaszek nie wpadł do błota:)
I niech mnie dziś ktoś oświeci
gdzie na świecie oprócz Polski
"prawica" się kuma ze związkami?
Chyba tylko skansen Wolski
dziś zechciał oświecić
skąd tyle poddaństwa
u tych prostych kmieci?
Jak na dłoni widaćkomu służą związkowe Bączki
Oni dla rządnych władzy, a nie na nasze bolączki
Pamiętacie? Niedawno był słynny Kapciowy
Teraz mamy nowego, nazwanym "parasolowy"
Normalnie to była od zawsze, Adasia Hofmanka robota
Ale preziu bał się okropnie, żeby mu ptaszek nie wpadł do błota:)
I niech mnie dziś ktoś oświeci
gdzie na świecie oprócz Polski
"prawica" się kuma ze związkami?
Chyba tylko skansen Wolski
************
Lider RP Janusz Palikot zamierza wygłosić oświadczenie, które "zamknie czas kłótni i problemów i rozpocznie nowy okres współpracy" z b. posłanką tej formacji, wicemarszałek Sejmu Wandą Nowicką
I po co ci Janusz, było to wyrzucanie?
Teraz ubrudzisz sobie kolanka klęcząc z przepraszaniem
Teraz ubrudzisz sobie kolanka klęcząc z przepraszaniem
Przeprosiny nie wystarczą
Za te wszystkie wredne gadki
musisz Janusz iść na całość
kupić Wandzie piękne kwiatki
Słowo "przepraszam" nie boli
Afera z Wandą to z igły widły
ośmieszyłeś się do woli
zamilcz...nie rób sobie większej krzywdy!!!
Mam nadzieję że Nowicka zanim znowu się rozbrykasz
spuści cię po brzytwie, której tak rozpaczliwie się chwytasz
************
PiS zbojkotował piątkowe posiedzenie Sejmu w geście - jak uzasadniali politycy tej partii - solidarności ze związkowcami protestującym w Warszawie przeciwko polityce rządu i poszli przemawiać pod budynkiem PRM. Tusk: Kaczyński tęskni za gabinetem premiera. Powinien być na głosowaniach.
Mam wielką nadzieję, że tylko
na tej tęsknocie się skończy
Bo jego facjata non stop w tv
niejednego zdrowego wykończy
I tyle będzie jego
że przed budynkiem postoi
niech patrzą jak na chysia
co głupie miny stroi
Kaczor ma gdzieś głosowania
On będzie rządził dekretami
po proszkach wróciła mu gadana
i żonglowanie top-słowami
No cóż proszę państwa
P(ijaństwo) i S(eks), wyszło dziś na ulicę
czyli tam gdzie ich prawdziwe miejsce
pod latarnią, jak puszczalskie "dziewice"
Jego tęsknoty spuentuję, niejako moralny dług
"miałeś chamie złoty róg, ostał ci się wszędzie wróg"
*************
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie września, 25 proc. poparcia otrzymałaby PO, a 23 proc. PiS - wynika z opublikowanego dzisiaj sondażu CBOS. Do Sejmu weszłyby jeszcze: SLD z 10-procentowym poparciem, PSL - 6 proc. i Ruch Palikota - 5 proc.
Partia której jedynym celem
jest odsunięcie od władzy
demokratycznie wybranej Platformy
Jest brudniejsza od sadzy
Aż strach się bać jak się słyszy
co chcą zrobić po władzy przejęciu
chcą pozamykać w więzieniach jak myszy
wszystkich!!! nie tylko pięciu czy dziesięciu
Chcą też wycofać wszystkie zmiany
które wprowadził rząd Tuska
bo za te zmiany, przez PiS nie jest kochany
i nienawidzą Go jak "ruska"
To obiecują elektoratowi
Ich elektorat w to wierzy święcie
Lecz kto dziś wierzy jeszcze Kaczorowi
który ma wszystko naprawdę w pięcie?
Mądre społeczeństwo, nie zagłosuje na PiC
i władza po raz siódmy, przemknie pod nosem jak nic
Ich wielka nadzieja "wzięła w łeb"
bo prezes dzioba rozdziawił
a ludzie wiedzą jaki z niego kiep
i jaki teatr odstawił
jest odsunięcie od władzy
demokratycznie wybranej Platformy
Jest brudniejsza od sadzy
Aż strach się bać jak się słyszy
co chcą zrobić po władzy przejęciu
chcą pozamykać w więzieniach jak myszy
wszystkich!!! nie tylko pięciu czy dziesięciu
Chcą też wycofać wszystkie zmiany
które wprowadził rząd Tuska
bo za te zmiany, przez PiS nie jest kochany
i nienawidzą Go jak "ruska"
To obiecują elektoratowi
Ich elektorat w to wierzy święcie
Lecz kto dziś wierzy jeszcze Kaczorowi
który ma wszystko naprawdę w pięcie?
Mądre społeczeństwo, nie zagłosuje na PiC
i władza po raz siódmy, przemknie pod nosem jak nic
Ich wielka nadzieja "wzięła w łeb"
bo prezes dzioba rozdziawił
a ludzie wiedzą jaki z niego kiep
i jaki teatr odstawił
************
Ach te kochane koty
Miłego wekeendu



























