wtorek, 9 lipca 2013

Wakacyjny czas

 
To naprawdę zakodowane w nas, gdy nadejdzie letni czas.
Kanikuła i wakacje w naszym życiu mają rację.
W słonecznym promieniu, w zielonym cieniu,
w morskiej bryzie, czy na złotej plaży,
 wiele miłych niespodzianek może nam się zdarzyć.
 
UDANYCH  WAKACJI  ZDROWEGO  WYPOCZYNKU*)))

 
zola
 
 

wtorek, 2 lipca 2013

Linia Kaczynskiego

Powtarzam jeszcze raz – To wszystko wina PiS  
*
W pis- emocjach nienawiści
tkwi ziarno wolskiej zawiści
Tu liczy się absolutna władza
na którą guru pułapki zasadza
*
Pełen kosz intryg i pomówienia
wszelkie sposoby oczernienia
Niezdolni w patriotyźmie do miłości
szkodliwi - w szponach zazdrości
*
Pierwowzorem kartoflana klucha
która w kraj nienawiścią dmucha
*
Władza!  to jej chciwy i rad
a dla demokracji - satrapa i kat!
Ot - taki pusty nabój - kapiszon
wyjęty ze słoja octu korniszon
*
Narodowy socjalista i prowodyr
który sra we własne gniazdo jak krokodyl
____

Linia Kaczyńskiego
Linia Kaczyńskiego 
 *

 


środa, 26 czerwca 2013

I-sza rocznica śmierci AN




Gdy już przestałam być Twoim Aniołem
Rozpadłam się w złoty pył - iskier tysiącem
I opadłam u Twych stóp byś się grzała
....... miesiąc za miesiącem
Lawendy, którą tak kochałaś, dziś bukiety Ci daję
właśnie rozkwitły połacie pod chmury
Sama z zachwytu tysiącem kwiatów się staję
horyzont pachnie, faluje fioletem od dołu do góry
Idę powoli, jeden rząd, drugi, trzeci
dotykam zachłannie pęki jak leci 
szumi wiatr, pędami kołysze
Nic nie mówisz...... otulona w ciszę...

ELIZA i ZOLA dla AN

sobota, 22 czerwca 2013

Kalejdoskop polityczny tygodnia (20)





Brutalne traktowanie kobiet przybrało rozmiary epidemii, ostrzega w swoim raporcie Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Szokujące są rozmiary przemocy, stwierdzają autorzy raportu. Sięga ona od przemocy cielesnej - spoliczkowanie, rzucanie w ofiarę przedmiotami, bicie pięściami, kopanie, duszenie, przypalanie - po grożenie jej bronią palną. Przemoc seksualna obejmuje obok wymuszonego przemocą stosunku płciowego praktyki seksualne, na które bez groźby użycia przemocy kobieta nigdy by się nie zgodziła.


 Zastanów się czasem
 Zanim podniesiesz głos
 Zanim wymierzysz cios
 Zastanów się czy warto
 Ranić w imię miłości
 Ranić dla poczucia wyższości

 Zastanów się.....

(autor:sex pistol)



 ************


 Parlamentarny zespół ds. zbadania katastrofy TU-154M skierował do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Chodzi o rzekome niedopełnienie obowiązków przez premiera Donalda Tuska oraz b. szefa i wiceszefa PKWL Jerzego Millera i Macieja Laska. Podobne zarzuty zespół stawia prokuraturze.

Ten szpieg z Krainy Deszczowców
za długo w słoneczku siedział
I zamiast milczeć jak Absmak
Znów bzdury w mediach nowe powiedział

Ja także uprzejmie donoszę
do wiadomości Antosia
że psychiatrzy czekają
od dawna na tego Ktosia
Antoś jest piękny, Antoś jest sliczny
ale ma świra, to jest fakt publiczny

Antek dozuje napięcie w kraju
wrzucając swoje baj-baju-baju
i póki rynek wolski istnieje
pisz waść fantasy powieści i dzieje
i póki rynek istnieje jeszcze
kasy zarobisz, nim moher zeschnie



************



Tusk o garniturach: Muszę sensownie wyglądać na tle naszych partnerów w Europie, to także często dotyczy mojej małżonki, która nie pracuje, nie ma etatu ani partyjnego, ani państwowego - tłumaczył premier Donald Tusk. Podkreślił, że wydatki reprezentacyjne dla jego żony były pokrywane z partyjnych składek i darowizn, a nie z dotacji budżetowych dla PO.

Kochany premierze Tusku
dam małą radę, tak po kartuzku
Merkel po świecie męża nie wozi
Zostać więc w domu, Małgosi nie zaszkodzi

Angela jedną garsonkę tylko ma
krój, ten sam model, guziki dwa
A że w kolorach tęczy się lubuje
co tydzień garsonkę przefarbowuje

To jest metoda ekonomiczna
w czasach kryzysu bardzo praktyczna
więc proszę tego sposobu spróbować
i garnitury sobie farbować



************



Skarbówka na prośbę prokuratury prześwietla oświadczenia majątkowe Jarosława Kaczyńskiego.  Marek Suski z PiS powiedział:"Władzy grunt pali się pod nogami. Ja to odczytuję jako jeszcze jeden z elementów walki politycznej" . Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożył poseł PO Cezary Tomczyk, bo okazało się, że za usługi mecenasa Rafała Rogalskiego płacił klub PiS, a nie prezes partii. Może chodzić o blisko 250-300 tys. zł za trzy lata pracy.

Suski, bez przesady, nie jesteście "elitą"
jesteście darmozjadów kliką przegnitą
Dbacie tylko i wyłącznie o wasze interesy
Ale nigdy sięgacie do waszej pustej kiesy

A jak wam nie pasują tej władzy "szykany"
to wypad do roboty, PiSie karakany
wypad do roboty, pozamykać jadaczki
a jak nie to na wypas do zagrody Kaczki

U was PiS-szmaciarzy zawsze moralność Kalego
Dziś dopadła starego obrzydliwca Suskiego
Jareczka przekręty są zawsze OKEY
resztę po dupie wszystkich równo lej

Jak Jarka prześwietla się wydatki - to "walki polityczne"
nieważne wtedy że prawe i całkiem etyczne
Jak Jarek oskarża  o afery - to "troska o dobro kraju"
i tak już od lat siedmiu, słuchamy baju baju

Należy w końcu sprawdzić
czy potencjalna Pierwsza Dama (wiskas, żwirek)
utrzymuje się z pieniędzy naszych
czy z kasy odeskiego Chana


************


Szczypińska rezygnuje z leczenia raka. W ramach protestu. Nie będę mogła korzystać z terapii onkologicznej, w momencie kiedy inni pacjenci tej terapii są pozbawieni - powiedziała Jolanta Szczypińska na antenie Radia Gdańsk. - I nie będę się poddawała żadnej terapii, póki po prostu ta sytuacja nie będzie normalna



"Dopóki wszystko nie będzie normalne"
 - czyli w domyśle - "
jeśli PIS do władzy dojdzie"
W Kościele samobójstwo jest karalne
Czy ksiądz przetłumaczy tej niedojdzie?

Nie wiem czy poseł Cipińska jest chora
myślę, że znów zaistnieć w mediach chciała
lepiej zapytać poprostu doktora
bo znów okaże się że kłamała

A może piękna Jola
wybrała "samobójstwo na raty"?
Niech pomyśli dwa razy
bo znów dostanie "baty"

A może Jaro-Zbawiciel
ma moc uzdrawiania raka?
A my o tym nic nie wiemy, co potrafi ta życiowa pokraka?

Stań więc Jolu w kolejce, jak każdy kto przez to przechodzi
Twoich fochów i scen, niewielu dzisiaj obchodzi

Wiem, że to robisz dla Jarka
on dla cię nie jest gotowy
Ale jeśli chcesz kopnąć w kalendarz
znam dobry Dom Pogrzebowy


************
I CIEKAWOSTKA
Dla tych co lubią rzucać boomerangiem. Niezawodny sposób aby boomerang do was wrócił. Cały "pic" polega na odpowiednim ruchu nadgarstka. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją australijskiego fachowca - a powrót bumerangu ......gwarantowany :)))))))))))




 Miłego wekeendu życzy Wam

         

                         

sobota, 15 czerwca 2013

Kalejdoskop polityczny tygodnia (19)




Kilka lat temu w samej Warszawie naliczono 400 ogrodzonych osiedli. Przybywa też płotów wokół parków i przestrzeni publicznych. Grodzić chcą władze największych polskich miast. Tymczasem eksperci ostrzegają, że zamknięte osiedla oduczają nas współpracy i prowokują złodziei, a płoty w miastach ułatwiają kontrolę nad całym społeczeństwem.

"Wszystko jest fajne byle nie u mnie"
Za innych decydować lubimy tłumnie
Plac zabaw? OK,  nie koło mego bloku
Bo ja pod oknami strasznie nie lubię tłoku
Sklep z alkoholem? OK ale koło sąsiada
bo jak się menel upije to śpiewa, przeklina i gada
Tramwaj? OK ale dużo dalej
bo ja lubię ciszę, inaczej w głowie szalej
Kawiarnia OK, ale nie koło mnie,
nie lepiej u sąsiada?
jemu wesołe życie bardziej odpowiada
Szkoła? OK byle daleko, nie lubię pisków i gwaru
i słuchać tego wszystkiego, nie mam wcale zamiaru
Nowa ulica? OK ale remont już nie
bo trzeba robić objazdy, ja tego nie lubię, o nie!!!

************


Gazeta Finansowa: Michał Lisiecki składał Totalizatorowi Sportowemu i PKP propozycje korupcyjne. Lisiecki, to prezes spółki zajmującej się m.in. wydawaniem tygodnika "Wprost", miał składać kontrahentom oferty na usługi reklamowe po zawyżonych cenach w zamian za określonego rodzaju publikacje. Sprawą zajmuje się CBA.

Zamknięto luksusową agencję towarzyską
klienci się wqrwili
Wiec artykuły negatywne
ukażą się w każdej chwili

Pomawiać mogą tylko dziennikarze i ich machlojek wyciąganie
niedobrym dla ciebie się okaże i zrobią ci nielada pranie

Wyciąganie ich interesów brudnych
zakazane surowo!!!
przygotuj się do czasów trudnych
obsmarują cię srogo

Tonący brzytwy się chwyta,
już słychać biedy pisk
Jak mówi Max Kolonko:
"tygodnik spada na PYSK"


*************

Obóz pracy pod Siedlcami. Zarabiali 50 zł tygodniowo. Właściciel do dziennikarza: Won stąd, niemiecki szpiegu. Właściciele znajdującego się pod Siedlcami gospodarstwa zatrudniali na czarno ludzi z całej Polski. Płacili im grosze - niektórzy za miesiąc pracy otrzymali zaledwie 130 zł. Poszkodowani zgłaszają sprawę na policję i do Państwowej Inspekcji Pracy, ale gospodarstwo nadal funkcjonuje. 


Złodziej krzyczy: "łapaj złodzieja"
Polak ... to jednak beznadzieja
Nie dość że na jaw wyszła sprawa
Ma czelnośc obrażać, bezwstydna szkarada

Zamknąć takiego na kilka godzin
Z tymi co im przez chciwość zaszkodził
Szybko mu rozum do głowy wróci
I już nikogo nie zbałamuci

Jak to możliwe, w 20 wieku
człowiek chce ugrać na drugim człowieku,
a potem spokojnie sobie w niedziele
przesiedzi pół dnia w pobliskim kościele


************
Na razie komornik zabiera mi pensje. Nie mam więc bieżących środków na utrzymanie. Jeszcze nie wdarł się do mojego mieszkania - utyskiwal w TVN24 Jan Rokita. Ale Krajowa Izba Komornicza nic o takiej egzekucji nie wie.


Na wylegiwanie we Włoszech
zabrakło Jaśkowi kasy
Postanowili więc z Nelką
grać finansowe cieniasy

I co się okazuje, proszę miłego państwa?
Jasiu nie tylko cienias, on opowiada kłamstwa!!
Wyroki sądów trzeba szanować
jeśli Temida ma funkcjonować

Jasiu też wykorzystał darmowy czas antenowy
by reklamować swą książkę, nie zdejmując czapki z głowy
Cały majątek przepieprzył, na kapelusze, berety
a teraz w telewizji: "Polacy mnie skubią, o rety!!!!"

Niech sprzeda kapelusze
których ma szafy cztery
a na sądy niech nie sra
do jasnej cholery!!

Słońce Perugii niestety
Jaśkowi mózg zlasowało
Niech się chwyci roboty
jak mu kasy za mało


************


Zespół Laska miażdży ekspertów Macierewicza. A ten podpiera się Rosjanami. Analizy rosyjskich śledczych są dla Antoniego Macierewicza do tego stopnia wiarygodne, że zapowiada złożenie zawiadomienia do prokuratury o możliwości sfałszowania kopii nagrań z czarnych skrzynek Tu-154.


Nareszcie reakcja błyskawiczna
nie polityczna, ale techniczna
i debilizmy Antka idioty
obali Lasek co do joty

Nie wyszło z "mgłą sztuczną" i "brzozą"
"Czarna skrzynka" tych dwóch uwiera
Od słuchania ich idiotyzmów
nawet laik oczy przeciera

Antoś z Jarusiem rozrywkę
codziennie za friko nam dają
to "rewelacji" nie koniec
... zadżumieni tak mają

W Szikago, w tym mateczniku
discopolo i polskości
nieprzebrana enklawa znaFcóF zawiodła

 Antoś nie ma do nich złości
Ci znaFcy zawiedli, więc nowych poszuka

łgać dla Antosia to niewielka sztuka

************


W piątek Jarosław Kaczyński podpisał się pod wnioskiem o referendum ws. odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz. Zgromił ją, że za jej rządów zadłużenie miasta wzrosło o 115 proc. W tym samym okresie zadłużenie rządzonego przez PiS Radomia wzrosło o... 546 proc. Wskaźnik zadłużenia 47,7 proc., to najniższy poziom zadłużenia wśród wszystkich dużych polskich miast. Dług Wrocławia to 63,5 proc., Łodzi - 60,6 proc, Krakowa - 59,4 proc.


Metr pięćdziesiąt w kapeluszu
krypto-gay podobno
do dziś wisiał na mamusi
traktując ją chłodno,
nigdy w życiu nie pracował,
sportu nie uprawiał,
od zakupów się wzdrygał,
prawa jazdy nie zdawał,
żony nigdy nie miał,
nie kłaniał się dentystom,
za to interesy
powierzał antychrystom,
stan wojenny spędził
w piwnicy u matki,
kiedy łamał Konstytucję
wstawiał głodne gadk,
nie wie co to własna rodzina
jego konkubina to kocia gadzina,
nie zna obcych języków,
do konta nie ma nawyków,
nie uznaje demokracji
jakiej on służy nacji?
najgorsze życzenia dla Polski szykuje
przy kompie i pianinie się fotografuje,
ma alergię na wszystko co Tuska dotyczy,
gdyby mógł uwiązałby chętnie go na smyczy,
nie poda brudnej łapy panu Prezydentowi
czy można ufać takiemu chamowi?,
gdy mówi "policzyliśmy"
przed moimi oczami stają
te 3 miliony mieszkań, co do dziś fundamentów nie mają
 

Kaczka to krótki-ptaszek; jak nie zełże to zdechnąć musi
słowami bez pokrycia operuje, obiecankami kusi.


*************




życzy WAM 

 

piątek, 7 czerwca 2013

Kalejdoskop polityczny tygodnia (18)





W związku ze spadającym przyrostem naturalnym, Rada Tradycji Europejskiej w 2003 r. ustanowiła dzień 7 czerwca Międzynarodowym Dniem Seksu. Według GUS w Polsce rodzi się coraz mniej dzieci. Warszawa pod tym względem ma się nie najgorzej. Najbardziej płodne dzielnice według badań z 2010 roku to Białołęka, Wilanów, Ursynów i Ursus. Chłopców rodzi się w stolicy więcej niż dziewczynek. Warszawiacy mają pomysły, jak go spędzić  k l i k n i j


************




Narodowcy mają swój festiwal. Na pierwszym takim festiwalu piosenki narodowej Orle Gniazdo w Siewierzu uczestnicy będą mogli m.in. posłuchać "przeboju" "Płoną wozy TVN-u", a wśród zajęć rekreacyjnych organizatorzy zaplanowali m.in. strzelanie - informuje "Dziennik Zachodni".

Narodowcy niemoralnie wykorzystują
znak Krzyża Celtyckiego
Który istniał w Europie
przed zgnilizną "miłości bliźniego"



************


Przedstawiciele centrolewicowych ruchów współtworzących Europę Plus powołali dzisiaj Zespół Polityczny, który ma uzgadniać polityczne cele inicjatywy. - Wierzę, że jest to początek budowania silnej koalicji centrolewicowej, która jest potrzebna zarówno Europie, jak i Polsce - powiedział były prezydent Aleksander Kwaśniewski.



************


Zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego podczas czynności służbowych zapowiada stołeczna policja wobec mężczyzny, który wczoraj rzucił tortem w sędzię od sprawy Czesława Kiszczaka. Grozi za to grzywna, ograniczenie wolności lub do roku więzienia

Oj tam, oj tam każde dziecko wie
a dowolny adwokat wprost wyśmieje się
Pan Słomka to nie jest, jakieś tam diable
gościu po prostu, potknął się o kable

A tort miał być w podzięce nieuznania winy
Kiszczakowi-ofierze, ze strony sędziny
Pan Słomka się potknął bo taka niezdara
Nie róbmy afery, jak może się stara

I z tego zajścia jeden morał płynie:
Za rzucanie tortami, wyrok cię nie ominie, co innego jak strzelasz kulami w karabinie !!

************


Prawie połowa Polaków uważa, że prowokacja tygodnika "Wprost" wobec Wojciecha Fibaka to dobra dziennikarska robota, a osoba uznawana za autorytet musi liczyć się z tym, że media interesują się jej życiem prywatnym. 23 proc.  uważa z kolei, że to, co robi znany tenisista i jego znajomi z młodymi dziewczynami, to tylko i wyłącznie ich sprawa.

Jest słowo "sławojka" od nazwiska premiera.
Jest "rentgen" od nazwiska Roentgena.
Była "falandyzacja" od pana Falandysza.
Mamy w domach "prysznic" od dr Prustnitza.
"alfons" - brzmi nieładnie to słowo
Może go zastapić słowem "fibak", i będzie fajowo?

************



Jarosław Kaczyński myśli o wcześniejszych wyborach. W rozmowie z "Gazetą Polską" zasugerował, że przed głosowaniem władze powinien objąć rząd techniczny z prof. Piotrem Glińskim na czele. - Taki rząd pokazałby faktyczny stan państwa. Prof. Gliński to człowiek bezstronny, Donald Tusk mógłby się na niego zgodzić - rozwinął w TOK FM myśl prezesa Adam Hofman.

Tusk mógłby się zgodzić na rządy Glińskiego
A Kaczor na lot na Marsa, by nie wrócić z niego
Niech nikt z was nie wierzy w obiecanki Kaczora
od słowa do realizacji, droga daleka i różnica spora

Chyba żeby diamentów wielką kopalnię odkrył
żeby swoje miraże finasowo pokrył

I wierzcie nie daliby rady, ni PiS ni SLD
Jak Tusk z przeciwnościami, tak uporać się
Tusk miał Smoleńsk, powodzie i powietrzne trąby
i krach finansowy jak "atomowe bomby"

Obiecać każdy może, niewielu zrealizować
Łatwiej pieprzyć od rzeczy, z tabletem pozować
Być "trzymadłem do tabletu", kłamstwa puszczać z gęby
I wyszczerzać do kamery, swe zepsute zęby

Pulpeta Hofmana spuścił trochę ze smyczy
Zastępując Kaczkę Adaś w mediach skowyczy
Zawsze się wysługiwały poprzez innych Kaczki
Gdy z pędu do władzy, dostawały sraczki

************



Nie będzie religii na maturze - poinformował MEN podczas dzisiejszego spotkania z episkopatem, podtrzymując tym samym dotychczasowe stanowisko. - To przedmiot, który jest poza programem nauczania przyjmowanym przez ministra edukacji - podał resort edukacji. Reprezentant episkopatu przyznał, że jest "trochę rozczarowany".


Prędzej Episkopat spodziewałby się diabła
Niż taka potwarz jaka go dopadła
Bo tylko byłby usatysfakcjonowanym
gdyby TYLKO religia na maturze była
JEDYNYM przedmiotem dopuszczanym

Ostatecznie sławić Pana można
nie znając ortografii - to rzecz niezbożna
Jak i dawać na tacę, nie znając tabliczki mnożenia
Już wielebny ma główkę do dziengów liczenia!!!!

Teraz klamka zapadła i tym "sługom bożym"
została modlitwa do Tego co ich stworzył:
"Prosimy Cię Panie tą modlitwą śliczną
byś przywrócił do rządzenia naszą opcję patriotyczną"

************

I na koniec tradycyjnie już ciekawostka


Miłych zakupów i słonecznego wekeendu
życzy WAM mili czytelnicy






piątek, 31 maja 2013

Kalejdoskop polityczny tygodnia (17)


Metro. W Polsce jedna linia i same kłopoty. A Londyn? 150 lat i 12 linii. Skąd kłopoty? Przez warunki geologiczne? E tam, popatrzcie na rysunki a zrozumiecie:)

     


************



Afera w opolskiej policji. Komendant wojewódzki MARZEC odwołany. Czy wyleciał za amory w pracy, czy za to, że dał się komuś na nich przyłapać?Wydaje się, że przede wszystkim za to, że dał się nagrać. Wszak skoro udało się nagrać rozmowę o jego erotycznych upodobaniach, to być może następnym razem zostanie podsłuchany, gdy rozmawia o działaniach operacyjnych? 

Bunga-bunga dotarła do naszego Opola
Na komendzie panuje burdel i swawola
Marzec w maju, maj w marcu
 gorąco jak w garncu ... 


FAKT zamieścił już całe nagranie
Wstyd i hańba panowie i panie
Teraz cały kraj już wie
że "Pani bez prezerwatywy chce"


Obywatel zyskał świadomość, że jest chroniony

przez obleśnych dziadów zdradzających swe żony, 
którzy zamiast czym trzeba zajmować się w pracy
o dupie rajcują myśląc, że są seksi i cacy


No i jak to u nas, w kraju bananowym
komendant ocalał, a ona? -na urlopie przymusowym

************

We wrześniu 2014 r. wszystkie sześciolatki mają iść do szkół. To ma być finał wprowadzanej przez rząd od sześciu lat reformy obniżenia wieku szkolnego. Teraz rodzice mają wybór - posłać sześciolatka do szkoły lub zostawić w przedszkolu. Jak dotąd większość wybiera przedszkole. Co roku do pierwszych klas idzie nawet nie co piąty sześciolatek (kilkanaście procent).


Nikt do szkoły mnie nie zmusi,
niech się uczy – ten, kto musi,
Dla mnie lepsze jest przedszkole
nad naukę, ja tam wolę
 
Że wyrosnę na tumana?
Nic nie szkodzi proszę pana
Bo ja jestem Polak mały
mądry, piękny, doskonały


************



Siostry Urszulanki odrzucają propozycję ugody w sprawie rury ciepłowniczej biegnącej pod ich szkołą, która znajduje się w centrum Poznania. - Ta propozycja jest nie do przyjęcia - wyjaśnia prawnik sióstr.Zakonnice wciąż chcą ponad milion złotych.

Odciąć ogrzewanie, a rurę przenieść.
 Niech sobie wstawią piece kaflowe
Trzeba jakoś do tego się odnieść
 Toż to wszystko staje się niezdrowe

Pazerne klechy i pingwinice.
Zamarzyły się im tańce na rurze?
Obrzydliwie pazerne wieczne dziewice
żyjące przeciwko naturze

Gdy widzę ich ręce złożone
ich oczy ku górze wzniesione
widzę buzujące hormony
i budzące się demony

I jak tu iść do kościoła?
Dużym łukiem omijać go trzeba
Sytuacja to niewesoła
Oj nie pójdą one do Nieba
************



Człowiek Motyl: "W kryzysie. Chrzciny, śluby za darmo"

Udzielanie sakramentów za darmo?
To burzy sens istnienia kościoła.
Za friko sakramenty?
to o pomstę do nieba woła

Twoja koncepcja ze wszech miar
słuszna i sprawiedliwa
A na słowo "za darmo"
klechom rośnie RR krzywa:)

Motylu, jesteś Wielki!
Nie przestawaj walczyć ze złem
Do Panteonu superbohaterów
Włączyć Pana dziś chcę

************


Homilie podczas uroczystości Bożego Ciała pełne były politycznych akcentów. Biskupi w ostrych słowach pomstowali na polityków, mówiąc o in vitro, związkach partnerskich, małżeństwach homoseksualnych i aborcji....

Obrzydzenie mnie ogarnia,
żadnej skromności i skruchy
tylko arogancja z pychą
na argumenty klecha głuchy

Aborcja, in vitro, zarodki w azocie
homo, seksualizm, żyjący w bezcnocie
to tematy codzienne kościelnej hołoty
w grzechu samej żyjącej, uczącej nas cnoty

Dziecko umierało, ksiądz-ojciec słuchał muzyki
by nie słyszeć kochanki błagania i krzyki
i takie zgniłki chcą uczyć moralności?
A poszli wy w diabły, z czym do gości!!!

O szacunku dla innych
nawet słowem nie wspomną
o czynieniu dobra
ani mru mru ....nie pomną

Jak psy wściekłe gryzą
rękę która ich żywi
zalewają słów bryzą
zepsuci jak łeb rybi

Jeśli chciałbyś zobaczyć Belzebuba na oczy
Musisz w tym celu do kościółka wskoczyć
Stoi przed każdym ołtarzem przebrany za księdza
Moralności uczy, sam moralna nędza