sobota, 4 czerwca 2016

Razem ale oddzielnie !!!
"Oficjalne przesłanie Platformy na dzień przed marszem KOD. Bez słowa o marszu. ...Dzień przed 4 czerwca Platforma Obywatelska w specjalny spocie przypomina o Święcie Wolności. Jednocześnie nie wspomina o planowanych na jutro zgromadzeniach organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji."... 

Czyżby DZIEŃ WOLNOŚCI Platforma świętować będzie 4 czerwca solo? :( Widać rozłam w jej szeregach. Ewa Kopacz i część członków PO jednak na marszu będzie! Ukłon dla pani Premier :)
Smutne to!, bo to wyłamanie się ze wspólnych szeregów Koalicji Wolność, Równość, Demokracja opozycji nie wróży nic dobrego.

Nie z mojej bajki o rzeczywistości jest ta partia dla mnie. Dalej nie schodzi z zabetonowanej drogi zaniechań i nie wychodzi z otwartym czołem naprzeciw społecznego oczekiwania wyborców i obywateli kraju.
Dalej stoi okoniem wobec oczekiwań, licząc na opamiętanie się kk i na łaski z jego strony. Myli się i to bardzo!!! Ta pełna wyczekiwania w pół klęku pokutna postawa z pochyloną głową pogrąża ją, wraz z Schetyną może pójść na dno... 
On pełni podobną rolę, jaką wykonał Leszek Miller na Lewicy, doprowadzając do jej wyrugowania z gry politycznej. Pełni rolę "pasterza stada", by w tej partii nie wyrosły lewicowe skrzydła, czyli nie bryknęła w lewo, a raczej by zbliżyła by się w bliższe kontakty z kościołem i budowała razem z nim państwo wyznaniowe!

Do czego doprowadziły Wasze zaniechania? wszak każdy myśli o przyszłości, a nawet jeden ruch w teraźniejszości kreuje przyszłość i powołuje do życia odpowiednie do niego scenariusze! Dlatego tak ważne jest przewidywanie!

Dlaczego pozwoliliście, aby do głosu doszła opcja pisowskiego demontażu Państwa! Z tym pasztetem zostawiliście nas samych!, bo i dziś kreujecie dalej postawę wyczekującą, co nie przystoi dla opozycji!, jeśli dalej chcecie się tak określać!!

promuj


4 komentarze:

  1. 4 czerwca '89 - głosowałam w ambasadzie PRL w Brukseli, pierwszy raz przekroczyłam jej próg i wydawało mi się, że jest to najdłuższy krok w moim życiu, to było przekraczanie "bariery strachu". Cieszyłam się jak dziecko, które odnalazło po latach zaginionych rodziców: Wolność i Polskę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiecie, czy można jeszcze kupować grunty rolne? I jeśli tak to jak? I jakie są ceny gruntów rolnych?

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo mi blisko do tej oceny

    OdpowiedzUsuń

W KOMENTARZ JAKO: kliknij w NAZWA/ADRES URL i w rubryce nazwa; wpisz swoje imię lub login i kliknij w PUBLIKUJ wtedy nie będziesz ANONIMOWY tylko pod komentarzem ukaze się Twoj login