piątek, 31 stycznia 2014

..."Przez lata noszą w sobie mroczną tajemnicę"...


"W końcu jakaś TV zrobiła materiał o tych zwyrodnialcach w sutannach"...*A.Ryfiński)"Przez 10 lat nosili w sobie mroczną tajemnicę"... (słowa reportera www.tvn24.pl)


Nie rozumiem, dlaczego cicho i głucho jest w sprawie PEDOFILII księży w naszym kraju.
 Dlaczego pozwala się, by księża niszczyli największe dobro społeczeństwa, a nim są właśnie nasze DZIECI.Wszak krzywda się stała dokonana, być może jeszcze dalej tak się dzieje, bo księża ciągle są BEZKARNI!


Jeśli Temida jest powolna w tych sprawach, jeśli episkopat ewidentnie kryje takie zbrodnie wobec fizycznej i psychicznej konstrukcji dzieci, to winna stanowczo i rygorystycznie zająć się tym najwyższa władza. Gdzie tu Rzecznik od spraw dzieci i młodzieży? Jeśli rząd siedzi cicho to znaczy już tylko jedno, że wszystkie poziomy władzy opanowane są jednym:  coś za coś względem KK. A jak to zaniechanie nazwać? Korupcją, czyż nie? Chyba tylko taki osąd nasuwa się, że Kościół z całym swoim złem jest czynnikiem korupcjogennym.
I żaden tu Bóg nie pomoże, jeśli człowieczeństwa im wszystkim zabrakło. Krygowanie się wobec księży i episkopatu, w zamian za poparcie i reklamę z ambony jest przyczyną, że społeczeństwo jako ogół nie jest chronione, a szczególnie najsłabsze jednostki , w tym dzieci!
 Co za zaprzaństwo w tym wszystkim, jaka dulszczyzna. Kto wybiera reprezentantów do władz? Nie kościół, o nie! -  to MY - Społeczeństwo! I co otrzymujemy w zamian?  

Nie - rzetelne traktowanie potrzeb ogółu, a igrzyska pałeru politycznego, omanu i zadym bez skrupułów wciskanych prosto w oczy. Nie dajmy się zwieść żadnymi gierkami z Gender, na którym warchoły jak na szkapie chcą wjechać do europarlamentu, w celu zapewnienia sobie "ciepłej i dobrze płatnej posady na kilka zdrowych lat. Żądajmy rzetelnego wysiłku na rzecz kraju, bo gospodarka zapewnia dobrobyt oraz rozwiązywania realnych problemów i zapotrzebowań ogółu.Zanim przykryją następnym wykrętem, czy ideą jak gender pojawiające się wątki pedofilii, ŻĄDAJMY natychmiastowego rozpoczęcia rozwiązań problemu, aż do posunięcia się do rozwiązania Konkordatu! Usunięcia religii ze szkół i z przedszkoli, aby dzieci miały jak najmniejszy styk z zwyrodnialcami, kłamcami, zboczeńcami, deprawatorami!

Jak długo jeszcze będziemy patrzeć na tę  b e z s i l n o ś ć  rządu ?
 To od nas zależy, czy taki układ będzie dalej podtrzymywany w kraju, gdzie jedna kasta pozwala sobie na wszelkie bezeceństwa i na dodatek tuczy się na pracy innych jako święte krowy!  Wszak to my jesteśmy pracodawcą tych wszystkich wyniesionych w górę pionków. Nie pozwólmy, by nasze dzieci były igraszką haniebną w księżych łapskach,  niczym baranki i owieczki dla Smoka Demoralizacji. Co dzieci wynoszą z owych nauk?  Hipokryzję, fałsz i obłudę. Wydane są na pastwę indoktrynacji.W kraju powinno wrzeć jak w ulu z oburzenia..., a do odpowiedzialności powinien być pociągnięty cały episkopat. Kiedy dorosłe ofiary zobaczą pozytywne ruchy, dopiero ta milcząca wstydliwie większość zacznie mówić.... To nie oni powinni się wstydzić. Oni są pokrzywdzeni na całe życie!Wszak ta zmowa milczenia - kryjąca najpodlejsze przestępstwo wobec dzieci, to jak czynny udział w takim przestępstwie i na równi ze zboczeńcem taki ktoś winien być osądzany!!!!!!!!!!!!!!!!1.
,393014.htmlhttp://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nowe-sledztwo-ws-ksiedza-z-tarchomina-wstrzasajace-relacje-swiadkow,393014.html
3.


z dnia 9 kwietnia
Będą nowe ekspertyzy w sprawie ks. Wojciecha G.  
Jak informuje serwis TVN.24.pl będą dostarczone nowe ekspertyzy z Dominikany polskiej prokuraturze w sprawie oskarżenia o pedofilię ks. Wojciecha G. oraz materiały z przeprowadzonego śledztwa przez dominikańską prokuraturę...

4.


Rozprawa rozpocznie się 24 kwietnia br.  Zgroza!!! 
  Na ustach "dobro tego świata", a w czynach występki zwyrodniałego kata!
  Mamy XXI wiek i co się okazuje? To się w głowie nie mieści!!!! Spolegliwość dla habitu, czy sutanny prowadzi do tak nikczemnego zezwierzęcenia w prowadzeniu ośrodków dla dzieci bez cywilnej kontroli!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to dzieci już od zarania skrzywdzonych przez los - najpierw przez bliskich, potem przez zwyrodniałą katolicką kadrę i zwyrodnialców, których sami wyprodukowali.
 Już jeden jedyny przypadek powinien postawić wszystkich na równe nogi i zabrać na zawsze zezwolenia  dla "takiej pomocy"! Ile jeszcze krzywdy musi się stać, by przejrzeć na oczy i naprawić to błędne koło.
 A z drugiej strony, to można podziękować Konkordatowi za to piekło na ziemi!!!
 Gazeta Wyborcza:
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,137741,15767379,Czy_Bog_wybaczy_siostrze_Bernadetcie_.html?piano_t=1&v=1&obxx=15767379&order=najfajniejsze&page=1&pId=27242262&send-a=1#opinion27242262

9 komentarzy:

 1. Nie jest zle.Lawina juz ruszyła i nic i nikt jej nie zatrzyma.
  Jak myślisz czy inaczej było gdy " sprawy "o dużym zasięgu lub rozgłosie miały miejsce m.in. w Argentynie, Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Chile, na Filipinach, we Francji, w Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kanadzie, Kenii, na Malcie, w Meksyku, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Tanzanii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech a teraz na Dominikanie.
  To samo i tak samo przebiegała "linia obrony,"a miejscowe władze tez starały się pomoc w zamiataniu problemu pod dywan.Bo i tam jak u nas "sojusz tronu z kropidłem" "bo i tam jak u nas głos z ambony decyduje o wyborach",bo i tam jak u nas panuje przekonanie iz drugim "urzędem" trzymających lud w ryzach jest religia.
  I "póty dzban wodę nosił póty się ucho nie urwało" Jak zrobiła się to "masówka" i inaczej sie nie dało a sądy zaczęły płacić odszkodowania.
  Ma w tym "swoje zasługi" i internet bo czy bez niego dowiedzielibyśmy się co np wyrabiają "nasi ambasadorzy" na Dominikanie.I czy bez niego dowiedzielibyśmy się iż nas jest ogromna większość co tej"międzynarodówce pedofilskiej" ma za złe i mówi dość.
  Jeszcze zachowują pozory"bo co rodzina,bo co sąsiedzi" ale to co się mówi w domach budujące
  U nas dalej ten"sojusz trwa"
  Czołowy ściemniacz i bywalec RM i TRWAM niejaki J Wojciechowski z "radością powtarza"
  "2013 roku przebywało w zakładach karnych 1454 skazanych za czyny pedofilskie, w tym jeden ksiądz"
  I cieszy sie ze.Około 900 skazanych pedofili nie ma zawodu. 70 to murarze, 30 rolnicy, 30 – ślusarze, 25 - mechanicy samochodowi. I jeden ksiądz.
  Tylko spryciula nie dodaje ze sądy w tym kraju nadzwyczaj łagodne dla sutann- owych/a powinny odwrotnie/ bo gdy tamci siedzą "ci w sutannach dostają kary łagodniejsze rok -dwa i zawsze "w zawieszeniu" wiec i nie ma ich w wiezieniach.Łze ss-yn jak pies łżę A głupi kupują.
  I ostatnie Juz zarejestrowano Fundacje "Nie lękajcie się" która w liście do episkopatu powiedziała
  "O pomoc psychologiczną zatroszczymy się sami. Domagamy się odszkodowań"
  Jeden proces, jeden tylko proces ,gdzie nie wystraszony sędzia przyzna takie odszkodowanie i ruszy lawina.Przekonasz sie.
  Budującym jest i to ze głośno na ten temat/pedofilii/. mówi radio TV i pisze prasa To tez duży postęp

  OdpowiedzUsuń
 2. Przed laty w Stanach bylo tak jak w Polsce. Duza zasluga dziennikarzy bylo naglosnienie tych spraw, a pozniej poszly sprawy o odszkodowania. Tlumaczenie KK bylo takie jak i w Polsce, mysmy nic nie wiedzieli winni sa tylko ksieza. Jednakze przed sadem udowodniono wine KK, przenoszenie pedofili do innych parafi i.t.p. Posypaly sie przysadzone kary i tak w MA KK juz zaplacil ponad 1 miliard tak ponad $ 1.000.000.000 odszkodowan dla osob poszkodowanych przez ksiezy pedofilow. Poklosiem tego bylo zmniejszenie wiernych chodzacych do kosciolow i dajacych na tace. W ciagu ostatnich paru lat w mojej okolicy -zachodnie MA zamknieto 14 parafi, gdyz ilosc chodzacych na msze nie zapewnia odpowiedniego dochodu, a ludzie mowia ze nie beda placic na odszkodowania dla zboczonego kleru. Mam nadzieje ze niedlugo i w Polsce do tego dojdzie, oby jak najpredzej.
  Pozdrawiam Luciano

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak w.i.e.ś.i.e.k :)) niby budujące są te zwiastuny, ale zanim dojdzie do przerwania zmowy milczenia, zanim nastąpią rzeczywiste i demokratyczne zmiany w naszym kraju, pomyśl ile jeszcze dzieci może być skrzywdzonych? Za zaufanie wobec kościoła umieją księża odpłacać krętactwem, obłudą w celu ich własnego interesu i zniewoleniem. To straszne, jak można w imię Boga wśród lud iść i wyciskać z niego soki jak z winogron kiść.
  Niestety u nas daleka droga z powodu mentalności, nawet wśród ludzi wykształconych i będących w estymie, Ostatnio aż mnie osobiście ogarnął wstyd i niedowierzanie, jak w czasie programu T. Lis zwracał się do księdza: Ojcze... Ewidentny przykład rozbratu między wiedzą, rozsądkiem, a działalnością publicystyczną...Niuans, ależ jak w istocie medialny...
  Wydaje mi się jednak, że jak na takie przestępstwo, jak pedofilia wśród księży to ten temat w mediach nie jest nagłaśniany, jak np gender, to tak gdzieś z "cicha pęk" ktoś niecoś rzeknie i na tym koniec. Właściwie, od tego są inne służby, żeby z taką postawą pedofilską walczyć i doprowadzić do rzetelnego ukarania.

  OdpowiedzUsuń
 4. ...pedofile w sutannach sa niestety pod parasolem...:(
  Pozdrowienia i ...nieco prywaty, mam nadzieję, że pozwolisz...biorę, chociaż bez przekonania udział w konkursie na Bloga Roku, i mam prośbę , proszę wyślij SMS o treści HOOO12 (po literce "H" są zera) na numer 7122 sms 1,23 brutto , dzięki!
  Adres bloga www.ulotnechwilki23.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zły pomysł. Ujawniacie nr telefonu hakerom i pewnym "takim" ,- odradzam.

   Usuń
 5. Zolu,teraz im GENDER przewodzi. O pedofilii jak by tak zapomnieli.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Zolu:)
  Przenikanie się:
  Państwowości z " wiarą ", wizytazje / ustawiczne / panów w czerni - we sejmie, łączenie praw stanowionych z prawmi " bożymi ", konsultowanie ustaw z zarządem kościelnym, kretyńska obawa przed " co ksiondz powie ", mianowanie do rządu świeckich - ale zdeprawowanych kościelnymi dogmatami / vive minister sprawiedliwości / , finanspowanie miliardami - bajek i guseł " nie z tej ziemi ", totalne ogłupienie wobec " idei wiecznego życia "....

  Wszystko to, i wiele , wiele innych czyników doprowadza do tego, że najsłabsi - dzieci - są tak potwornie i ciągle bezkarnie, krzywdzone przez " czarnosukienkowych ".
  Cała ta ich " walka z pedofilią ", jest kpiną, żartem z ofiar. testem na to:
  Jak daleko mogą się posunąć? Ile zbrodni dokonać, żeby " dosłużyć się " sprawiedliwego ukarania...
  To kpina z ofiar, bezbronnych ofiar, które często: nie mają NAWET oparcia, w swoich najbliższych. Kościół to ZŁO, w krystalicznej formie, a od nas zależy - jak daleko się posuną....
  A swoją drogą: nigdy nie zrozumiem beztroski i tolerancji rodziców, posyłających " w ich łapy " - swoje dzieci... Ja, bez względu na konsekwencje, w przypadku takich wydarzeń ... zachowałbym się spontanicznie: karząc bydlaka, bez czekania na " enigmatyczną " i często niesprawiedliwą - " sprawiedliwość"!
  Pozdrawiam Zolu - Stanisław

  OdpowiedzUsuń
 7. Poznaj bliżej Ryfińskiego to raz dwa wykasujesz te peany z jego udziałem. Kolejny lipny zakłamany kałamarz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zolu, pięknie proszę, wspomóż głosem koleżankę wierszopisarkę /jak Ty/ i artystyczną duszę /jak Ty/ i miłośniczkę rodzinnych tradycji / może też jak Ty?/ i Wyślij sms o treści: F00003 (po
  literze F są cztery zera) na numer: 7122 na blog: http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/w-malinach,56s,blog.html
  Próbuję pomóc aby również wartościowe artystycznie blogi miały szanse na wyróżnienie w tym konkursie.
  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

W KOMENTARZ JAKO: kliknij w NAZWA/ADRES URL i w rubryce nazwa; wpisz swoje imię lub login i kliknij w PUBLIKUJ wtedy nie będziesz ANONIMOWY tylko pod komentarzem ukaze się Twoj login