czwartek, 29 stycznia 2015

Dziewczyny z "bidula" !!!


.
 
Blog o tematyce społecznej. Głównie dotyka problemów patologii społecznych, choć nie jest wolny od odniesień politycznych i historycznych, a nawet rozrywkowych.
retrospekcjewolanda.blox.pl
....................................................
Rzecz o wykorzystywaniu młodocianych nastolatek, które los rzucił w dzieciństwie do domów dziecka. Dzieci, które straciły kiedyś dom, który by dla nich bezpiecznym schronieniem, w którym mogły dojrzewać w oparciu o miłość rodzicielską. Takie dzieci nie zawsze są w tej grupie, którą byśmy określili: "wszystkie dzieci są nasze", a przecież zasługują na szczególną opiekę i staranie o nie, gdyż należą do pokolenia przyszłości. Takie dzieci mają trudny start w życie, stają się często zabawką dla mężczyzn nie mających żadnych skrupułów, by je wykorzystać. Już samo określenie, dziewczyna z "bidula" jest prowokacją dla panów, którzy kierują się w życiu pożądaniem, lekkim stylem życia, fantazją bez odpowiedzialności etycznej, moralnej i prawnej. Należy rozpowszechniać ten smutny problem, który rani psychikę dzieci być może na całe życie.
Temat podjął Woland na swoim społecznym blogu: retrospekcjewolanda.blox.pl
 Serdecznie zapraszam i zachęcam do odwiedzin i zapoznanie się ze szczegółowym problemem, w tym przypadku - patologia społeczna, który w swoim stylu wspaniale przedstawił dr.Woland.

 http://retrospekcjewolanda.blox.pl/2015/01/Gwalca-Maja-pieniadze-wladze-pozycje-Sa-ponad.html

zola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

W KOMENTARZ JAKO: kliknij w NAZWA/ADRES URL i w rubryce nazwa; wpisz swoje imię lub login i kliknij w PUBLIKUJ wtedy nie będziesz ANONIMOWY tylko pod komentarzem ukaze się Twoj login